نیازهای جدید آموزش در فضای مجازی، با حضور مدیران مدارس سما بررسی شد | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 128504 // //

نیازهای جدید آموزش در فضای مجازی، با حضور مدیران مدارس سما بررسی شد

به منظور بررسی زیر ساخت ها و نرم افزارهای آموزش مجازی در شرایط کنونی جامعه، جلسه ای با حضور مسئولان حوزه ستادی سازمان سما و مدیران مدارس سما سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه برگزار شد... [...]
نیازهای جدید آموزش در فضای مجازی، با حضور مدیران مدارس سما بررسی شد
به منظور بررسی زیر ساخت ها و نرم افزارهای آموزش مجازی در شرایط کنونی جامعه، جلسه ای با حضور مسئولان حوزه ستادی سازمان سما و مدیران مدارس سما سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سما، دکتر افشون مدیرکل حوزه معاونت آموزش های عمومی و مهارتی با اشاره به اهمیت زیر ساخت های نرم افزاری، سخت افزاری، نیروی انسانی، امکانات مالی و … به عزم راسخ ریاست سازمان بر حمایت از مدیران مدارس اشاره کرد و افزود:«یکی از مهم ترین تصمیماتی که در این زمینه گرفته شده است؛ تهیه بخشنامه حق سرپرستی مدیران و ابلاغ آن در ماه های اخیر می باشد.
در ادامه یمینی سرپرست امور گسترش و استقرار واحدهای آموزشی گفت: نیاز های جدید در آموزش، ساز و کارهای جدید و نویی را می طلبد که استفاده از تجربیات تمامی مدیران مدارس به خصوص در فضای تربیتی و یادگیری در رشد و شکوفایی استعدادهای مختلف دانش آموزان راه گشاست.
تواضعی سرپرست امور کیفیت و پایش تحول نیز با اشاره به شرایط ناشی از اپیدمی کرونا گفت: شاید دوستان می پندارند کار تعلیم و تربیت ساده تر شده است اما اثبات شده است تعلیم و تربیت مجازی باید تبدیل به تعلیم و تربیت ترکیبی شود که زیر ساخت ها در آن نقش اساسی را ایفا خواهد کرد، پس در زیر ساخت ها، شاخص های مهم در رضایت مخاطب امری بدیهی و قابل تأمل است.
در ادامه حسن زاده مدیر امور مدارس نسبت به اهمیت و ضرورت تغییرات در سپهر جدید جهان مدرنیته و نحوه استفاده از زیر ساخت ها و نرم افزارهای آموزشی در دنیای مجازی توسطه مدیران و معلمان در فرایند یاددهی– یادگری تاکید کرد.
اهتمام ویژه نسبت به تکمیل اطلاعات پورتال جامع مدارس نیز از سوی حسن زاده در این جلسه مطرح شد.
در ادامه مدیران مدارس منتخب از واحدهای کرمانشاه، نیشابور، رشت، بندرعباس، کاشان و تهران گزارشات تجمیعی مدیران مربوط به استان خود را ارائه نمودند.

نیازهای جدید آموزش در فضای مجازی، با حضور مدیران مدارس سما بررسی شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر مهم  صعود تیم دانشجویان ایران به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا

آخرین اخبار

پربازدید