هفتمین همایش بین‌المللی باستان‌شناسان جوان در دانشگاه تهران برگزار می‌شود | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 98045 // //

هفتمین همایش بین‌المللی باستان‌شناسان جوان در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

هفتمین همایش بین‌المللی باستان‌شناسان جوان با محوریت ایران و سرزمین‌های همجوار در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. [...]
هفتمین همایش بین‌المللی باستان‌شناسان جوان در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده ادبیات و علوم انسانی، هفتمین همایش بین‌المللی باستان‌شناسان جوان ۲۰ و ۲۱ آبان ۱۳۹۸ به همت انجمن علمی دانشجویان باستان‌شناسی دانشگاه تهران و همراهی دیگر انجمن‌های باستان‌شناسی، پژوهشگاه میراث فرهنگی، پژوهشکده باستان‌شناسی، بنیاد ایرانشناسی و دیگر دستگاه‌های پژوهشی در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
آئین افتتاحیه این همایش با سخنرانی رؤسای سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همراه خواهد بود. در این همایش باستان‌شناسان جوان کشور از سازمان میراث فرهنگی و دیگر دستگاه‌های پژوهشی و دانشگاه‌های تهران، تربیت مدرس، شهید بهشتی، کاشان، نیشابور، تبریز، اصفهان و… به همراه باستان‌شناسانی از کشورهایی چون ایتالیا، کرواسی، هندوستان، عراق، انگلستان به ارائه آخرین دستاوردهای تحقیقی و پژوهشی خود می‌پردازند.
هم‌چنین کارگاه‌هایی تخصصی نظیر تکامل انسان، بررسی توپوگرافی در باستان‌شناسی برای علاقمندان برگزار می‌شود و در اختتامیه این همایش، باستان‌شناس جوان برگزیده کشور با حداکثر سن ۳۵ سال نیز برگزیده خواهد شد.

خبر مهم  تفاهم نامه مشترک ما بین معاون علمی ریاست جمهوری و دانشگاه ارومیه منعقد می شود

 

هفتمین همایش بین‌المللی باستان‌شناسان جوان در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید