شبکه عتف ایران | پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور / در دانشگاه پیام نور استان کرمان از مرکز سیرجان؛

تاریخ خبر: // کد خبر: 83682 // //

پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور / در دانشگاه پیام نور استان کرمان از مرکز سیرجان؛

شبکه عتف ایران : در دانشگاه پیام نور استان کرمان از مرکز سیرجان؛ . مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمان با سفر به سیرجان ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه پیام نور این شهرستان، نحوه تدوین سند راهبردی فرهنگی دانشگاه را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی [...]
پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور / در دانشگاه پیام نور استان کرمان از مرکز سیرجان؛

شبکه عتف ایران :

در دانشگاه پیام نور استان کرمان از مرکز سیرجان؛

.

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمان با سفر به سیرجان ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه پیام نور این شهرستان، نحوه تدوین سند راهبردی فرهنگی دانشگاه را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سیرجان، کارگاه آموزشی و توجیهی تدوین سند راهبردی فرهنگی دانشگاه پیام نور استان کرمان با حضور مدیران و کارشناسان فرهنگی و مسوولان بسیج دانشجویی مراکز سیرجان، بافت، رابر و ارزوئیه در مرکز سیرجان بر گزار شد.
در این کارگاه حجت الاسلام پور محی آبادی سند راهبردی فرهنگی این دانشگاه و نقش هر یک از مراکز و واحدهای استان در تدوین این سند مهم را تشریح کرد.
وی همچنین با مشکلات پیش روی دفاتر فرهنگی مراکز و واحدهای حاضر در کارگاه آشنا و به سوالات حاضران پاسخ داد.
حجت الاسلام پورمحی آبادی که قبل از این کارگاه از بخش های مختلف مرکز سیرجان بازدید کرده بود؛ هنگام اذان ظهر با حضور در نمازخانه مرکز سیرجان و اقامه نماز، در دورهمی پایان سال کارکنان این مرکز نیز حاضر و در جمع آنها سخنرانی کرد.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.