شبکه عتف ایران | پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس در بازدید از پیام نورمراغه؛

تاریخ خبر: // کد خبر: 88994 // //

پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس در بازدید از پیام نورمراغه؛


شبکه عتف ایران : نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس در بازدید از پیام نورمراغه؛ . نماینده مردم مراغه درمجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش دانشگاه پیام نور در توسعه علمی گفت: این دانشگاه با توجه به ساختار علمی خود، از ظرفیت های بالایی برای رشد علمی و پژوهشی دانشجویان برخوردار است. به [...]

شبکه عتف ایران :

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس در بازدید از پیام نورمراغه؛

.

نماینده مردم مراغه درمجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش دانشگاه پیام نور در توسعه علمی گفت: این دانشگاه با توجه به ساختار علمی خود، از ظرفیت های بالایی برای رشد علمی و پژوهشی دانشجویان برخوردار است.
به گزارش روابط عمومی دکترجلیلی دربازدیدازدانشگاه پیام نور مراغه افزود: در این راستا، ایجاد رشته های مختلف تحصیلات تکمیلی از جمله رشته های دوره دکترا از ضرورت های پیش روی دانشگاه پیام نور مراغه بوده که برای راه اندازی و تصویب این رشته ها، رایزنی های مناسبی با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حال انجام است.
وی ادامه داد: تجهیز آزمایشگاهی، توسعه زیرساخت ها و رفع برخی نواقص موجود در فضاهای آموزشی این دانشگاه نیز در اولویت کاری قرار داشته و به زودی اقدامات مناسبی برای تخصیص و جذب اعتبار لازم در این خصوص انجام می شود.
نماینده مردم مراغه وعجب شیردرمجلس شورای اسلامی باتاکیدبرلزوم توجه به کیفی گرایی درمراکز دانشگاهی گفت: پایان نامه های دانشگاهی مبتنی بر پژوهش های کاربردی وتوسعه ای است.
وی افزود: آینده پژوهی و اجرای طرح های تحقیقاتی در دانشگاها، زمینه ساز رشد و بالندگی علمی، اقتصادی و اجتماعی خواهد بود. در دنیای امروز، باسواد واقعی کسی است که قبل از نیاز به تغییر درونی، بتواند تحول فکری و عملی در راستای بهبود عملکردی خود داشته باشد.
وی اضافه کرد: توسعه کیفی مراکز آموزش عالی و دانشگاهی مستلزم افزایش سطوح علمی و پژوهشی در این مراکز علم آفرین بوده و از این رو باید در این راستا تلاش بیشتری انجام گیرد.
 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید