شماره : 90268
۶ / ۳ / ۱۳۹۸ - ۹:۲۲
پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام‌نور خبر داد:      تاریخ خبر: کد خبر:90268 دسترسی آسان تر به اخبار و مشاهده متن کامل خبر "دانلود اپلیکیشن پرواز خبر"

کاربر محترم، به دلیل عدم دسترسی به محتوی خبر در سایت منبع (به دلایل نامعلوم) ، می توانید رونوشت مستقیم خبر را مطالعه فرمائید.

؛

پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام‌نور خبر داد:

شبکه عتف ایران : . به گزارش روابط عمومی، حاج محمد علی مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام‌نور اظهار داشت: با توجه به رفع ابهامات ایجاد شده در نحوه اعمال ضریب افزایش حقوق اعضاء در سال جاری فرآیند و برنامه تنظیم شده قبلی تایید و احکام کارگزینی افزایش حقوق در سازمان مرکزی صادر گردیده است.  وی افزود: با

شبکه عتف ایران :

.

به گزارش روابط عمومی، حاج محمد علی مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام‌نور اظهار داشت: با توجه به رفع ابهامات ایجاد شده در نحوه اعمال ضریب افزایش حقوق اعضاء در سال جاری فرآیند و برنامه تنظیم شده قبلی تایید و احکام کارگزینی افزایش حقوق در سازمان مرکزی صادر گردیده است.

 وی افزود: با توجه به تفویض صدور احکام به استانها  و مسئولیت محول شده می بایست احکام توسط امور اداری استان تنظیم و جهت تایید و صدور در بستر سامانه جامع اداری مالی (erp) تا پایان دهم خرداد ماه جهت اقدامات بعدی به این اداره کل ارسال شود.

وی ادامه داد: پرداخت حقوق و مزایا بر اساس ضریب جدید منوط به صدور و ارسال احکام توسط استانها تا دهم خرداد خواهد بود.

 حاج محمد علی تصریح کرد: با توجه به ابلاغ مراتب تصویری تنظیم پیش نویس احکام توسط استانها در صورت صدور احکام و ارسال آنها در زمان مقرر ان شاالله حقوق و مزایای ماه جاری بر اساس ضریب جدید کارسازی و پرداخت خواهد شد.

مدیر کل امور اداری در خصوص نحوه و میزان افزایش حقوق در سال جاری افزود: حکم ها به میزان حدود ۱۸ درصد با رعایت حداقل چهار میلیون و چهارصد هزار ریال تنظیم و صادر شده است.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

ثبت شده در سایت شبکه عتف ایران طی شماره 90268 توسط iranatfnet_admin و در روز دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۲:۵۲
از سایت www.pnu.ac.ir
© Copyright 2019 http://iranatfnet.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر