شماره : 90497
۹ / ۳ / ۱۳۹۸ - ۹:۳۸
پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت روز قدس پیامی صادر کرد      تاریخ خبر: کد خبر:90497 دسترسی آسان تر به اخبار و مشاهده متن کامل خبر "دانلود اپلیکیشن پرواز خبر"

کاربر محترم، به دلیل عدم دسترسی به محتوی خبر در سایت منبع (به دلایل نامعلوم) ، می توانید رونوشت مستقیم خبر را مطالعه فرمائید.

؛

پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت روز قدس پیامی صادر کرد

شبکه عتف ایران : رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت روز قدس پیامی صادر کرد . رئیس دانشگاه پیام‌نور از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. در متن پیام دکتر محمدرضا زمانی آمده است: روز جهانی قدس، فصل مشترک تمام آزادی خواهان جهان است که همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان

شبکه عتف ایران :

رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت روز قدس پیامی صادر کرد

.

رئیس دانشگاه پیام‌نور از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
در متن پیام دکتر محمدرضا زمانی آمده است:
روز جهانی قدس، فصل مشترک تمام آزادی خواهان جهان است که همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در اقصی نقاط جهان و از جمله کشور ما ایران برگزار می شود.نامگذاری این روز توسط معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) ، نقش موثری در تقویت وحدت و انسجام ملت های مسلمان در برابر جنایات رژیم صهیونیستی و حامیان این رژیم داشته است.
بدون شک، حضور وحدت بخش ملت مسلمان ایران اسلامی، همگام با سایر ملت های آزادیخواه جهان در راهپیمایی روز قدس، به صدور بیش از پیش پیام استقامت و پایداری می انجامد وبا این حضور گسترده به جهانیان نشان خواهیم داد که جمهوری اسلامی ایران با وجود تمام فشارها و تحریم ها، با صلابتی بیش از سال های گذشته، همگام با مسلمانان جهان، در صحنه حضور یافته و پرده از جنایت ها و ددمنشی های مستکبران بر می دارد.
اینجانب به نوبه خود از جامعه دانشگاهی کشور به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور دعوت می نمایم، همگام با آحاد ملت با حضوری پرشوردر این راهپیمایی، بار دیگر همبستگی، صلابت و بیداری اسلامی را در دفاع از مردم آزادیخواه وستمدیده فلسطین به جهانیان نشان دهند.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

ثبت شده در سایت شبکه عتف ایران طی شماره 90497 توسط iranatfnet_admin و در روز پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸:۱۰
از سایت www.pnu.ac.ir
© Copyright 2019 http://iranatfnet.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر