اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران |پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه درشمال غرب کشور؛ | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 90800 // //

پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه درشمال غرب کشور؛

شبکه عتف ایران : رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه درشمال غرب کشور؛ .    رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمالغرب کشور و دفتر تبریز با حضور در دانشگاه پیام نور استان ، سیستم آموزشی و امکانات این دانشگاه بازدیدکرد. به گزارش روابط عمومی ،دکتر عیسی زاده دراین بازدید به بحث رشد و [...]
پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه درشمال غرب کشور؛

شبکه عتف ایران :

رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه درشمال غرب کشور؛

.

  
رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمالغرب کشور و دفتر تبریز با حضور در دانشگاه پیام نور استان ، سیستم آموزشی و امکانات این دانشگاه بازدیدکرد.
به گزارش روابط عمومی ،دکتر عیسی زاده دراین بازدید به بحث رشد و توسعه با استفاده از ابزار و پتانسیل های موجود و به طرق جدید تر و کارآمدتر دردانشگاه پیام نور اشاره کرد وگفت : یکی از اهداف تشکیل و نیز امکانات مناطق آزاد توجه به بحث تحقیق و پژوهش و گسترش علم است که امیدواریم با همکاری همه جانبه دانشگاه پیام نور را در تحقق این هدف یاری رسانیم .
رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در تبریز با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در کشورهای مختلف منطقه و در زمینه های متفاوت ، ایجاد منافع مشترک با این کشورها و بهره مندی از توانمندیهای یکدیگر را نیاز بسیارضروری و مهم حال حاضر دانست و گفت : تبادل اطلاعات و تجربه با کشورهای منطقه می تواندگامی موثر در زمینه علمی و پژوهشی دانشگاه پیام نور باشد.
در این نشست صمیمی طرفین بر گسترش همکاری های فی مابین و برگزاری جلسات مستمر به منظور ارتقاء سطح همکاری ها تاکید کردند.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان نیزگفت : پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور دارای مزایا و ویژگی های خاص و سیستم آموزشی متفاوت تر از سایر دانشگاهها است.
دکتر معصومی با اشاره به توان علمی بالای دانشجویان این دانشگاه ، گفت : با توجه به رایزنی های صورت گرفته و ارسال مدارک لازمه و پیگیریهای بعمل آمده به زودی شاهد افتتاح واحد بین المللی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی در منطقه ارس خواهیم بود.
وی با اشاره به قوانین خاص و متفاوت حاکم بر واحد های بین المللی و امتیازات مختلف آن ، گفت : امیدواریم با بهره مندی از ظرفیت بالای دفتر امور خارجه تبریز و رایزنی با کشورهای منطقه و عقد تفاهم نامه های همکاری شاهد جذب دانشجویان بین المللی و رشد و ارتقاء دانشگاه پیام نور در این زمینه باشیم .
 

خبر مهم  گزارش تصویری-برگزاری مراسم احیا نیمه شعبان در مسجد جامع دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به همت کانون مهدویت ، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,


آخرین اخبار

پربازدید