شماره : 90905
۱۵ / ۳ / ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت عید سعید فطر      تاریخ خبر: کد خبر:90905 دسترسی آسان تر به اخبار و مشاهده متن کامل خبر "دانلود اپلیکیشن پرواز خبر"

کاربر محترم، به دلیل عدم دسترسی به محتوی خبر در سایت منبع (به دلایل نامعلوم) ، می توانید رونوشت مستقیم خبر را مطالعه فرمائید.

؛

پورتال-پورتال دانشگاه پیام نور-درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور /پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت عید سعید فطر

شبکه عتف ایران : پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت عید سعید فطر . در متن پیام دکتر محمدرضا زمانی آمده است: فرارسیدن عید سعید فطر، عید توفیق در عبودیت و تهذیب نفس و عبادت خالصانه پروردگار را به همه مسلمانان جهان و به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور تبریک و تهنیت

شبکه عتف ایران :

پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت عید سعید فطر

.

در متن پیام دکتر محمدرضا زمانی آمده است:
فرارسیدن عید سعید فطر، عید توفیق در عبودیت و تهذیب نفس و عبادت خالصانه پروردگار را به همه مسلمانان جهان و به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
خداراشاکریم که توفیق عبادت و فرصت بی نظير برای بازسازی اخلاقی و تهذيب نفس را در ماه مبارک رمضان به ما عطا فرمود و امید است که با فرارسیدن این عید سعید، تبلور واقعی اندوخته هایمان در ماه مبارک رمضان در رفتارهای فردی و اجتماعی و اتحاد و همبستگی بیشتر مشاهده شود.
بدون شک در این برهه حساس، همه ما باید در مسیر برادری و امنیت پایدار کشورهای اسلامی قدم برداشته وبا گام های راسخ میهن اسلامی ایران را به سوی تعالی و اعتلای بیشتر سوق دهیم.

اینجانب به نوبه خود بار دیگر این عید بزرگ را به تمام مسلمین جهان و ملت عزیز ایران تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون ایران اسلامی را از خداوند متعال خواستارم.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

ثبت شده در سایت شبکه عتف ایران طی شماره 90905 توسط iranatfnet_admin و در روز چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹:۳۰
از سایت www.pnu.ac.ir
© Copyright 2019 http://iranatfnet.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر