شبکه عتف ایران | پیام نوروزی رئیس دانشگاه ارومیه به مناسبت آغاز سال 1398

تاریخ خبر: // کد خبر: 83781 // // //

پیام نوروزی رئیس دانشگاه ارومیه به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

شبکه عتف ایران : پیام نوروزی رییس دانشگاه ارومیه دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه به مناسبت آغاز سال نو هجری شمسی پیامی را صادر کرد. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم مبارک باد و  مبارک است سالی که آغاز رستاخیز طبیعتش مزین بنام علی (ع)  شده است. سال [...]
پیام نوروزی رئیس دانشگاه ارومیه به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

شبکه عتف ایران :

پیام نوروزی رییس دانشگاه ارومیه

دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه به مناسبت آغاز سال نو هجری شمسی پیامی را صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مبارک باد و  مبارک است سالی که آغاز رستاخیز طبیعتش مزین بنام علی (ع)  شده است.

سال ۱۳۹۷ را با وجود تنگناهای مالی شدید و تحریم کشور، با تلاش و همت دانشجویان و اساتید و کارکنان عزیز دانشگاه با سربلندی و پیشرفت علمی  پشت سر گذاشتیم.

اینک در آستانه سال ۱۳۹۸ قرار داریم. از دیدگاه کارشناسان، سال جدید نیز همچون سال پیش و بلکه بیشتر از آن، مشکلات ناشی از تحریم ها اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد. اگر سبک زندگی و روش ها و بینش ها تغییر نکند مردم ما بیش گذشته آسیب خواهند دید.

کشور ما به لطف پروردگار از همه موهبت های روی زمین و زیر زمین برخوردار است. تنها همت و دانش و تدبیر چاره ساز مشکلات خواهد بود. در این شرایط سخت مسئولیت دانشگاهیان و دانشمندان دو چندان است. اگر دانایان، دانش خود را برای کاهش آلام و رنج توده های مردم بکار گیرند بدون شک آثار و برکات آن به مردم و جامعه خواهد رسید.

ما در آستانه سومین سال اجرای برنامه راهبردی و با وجود شرایط سخت اقتصادی و گرانی، متعهد هستیم با انطباق خود با شرایط جدید و با تاکید جدی بر انضباط مالی و صرفه جویی،  همچنان با برنامه ریزی، مسیر رو به پیشرفت را ادامه دهیم.

امیدواریم رحمت خداوندی که از آسمان برما باریدن گرفته است، بر اندیشه ها و رفتار و کردار هم ببارد.

 

با آرزوی سربلندی و یکپارچگی ایران عزیز و پایندگی جمهوری اسلامی

دکترحب نقی

رییس دانشگاه ارومیه

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.