چشم‌انداز روشنی برای مرکز فرهنگ و هنر البرز ترسیم می‌شود | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 91567 // //

چشم‌انداز روشنی برای مرکز فرهنگ و هنر البرز ترسیم می‌شود

ناصر چک نژادیان در مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و  هنر ارشاد اسلامی البرز بر حفظ این مرکز تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز؛  چک‌نژادیان در سومین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی البرز ضمن [...]
چشم‌انداز روشنی برای مرکز فرهنگ و هنر البرز ترسیم می‌شود

ناصر چک نژادیان در مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و  هنر ارشاد اسلامی البرز بر حفظ این مرکز تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز؛  چک‌نژادیان در سومین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی البرز ضمن ارائه تاریخچه کوتاهی از آغاز فعالیت این مرکز گفت: مرکز علمی کاربردی فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از بهمن ۹۰ آغاز به کار کرده و هشتمین سال فعالیتش را پشت سر گذاشته است. 
وی افزود: با ابلاغ مصوبه دولت در  بهمن ۹۶ این مرکز نیز همانند سایر مراکز دولتی از فعالیت باز ماند و تا ۳۱ شهریور باید رسما به فعالیت دولتی خود پایان دهد.
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و  هنر ارشاد اسلامی البرز با بیان این‌که تمام تلاش ما این است تا قبل از رسیدن این تاریخ بتوانیم ادامه فعالیت این مرکز را به شیوه‌ای دیگر حفظ کنیم؛ خاطرنشان کرد: از سوی دیگر یک سری ملاحظاتی برای تحویل ساختمان این مرکز وجود دارد. گرچه این سیستم واگذاری ترس و واهمه خاصه خود را دارد ولی همچنان  امیدواریم بتوانیم این مرکز را در قالبی متفاوت حفظ کنیم. 
وی ضمن قدردانی از همراهی و همدلی همکاران این‌ مجموعه گفت: در این مدت با ۱۱ مدیر گروه فعالیت داشتیم که جا دارد از همراهی آنان و تمامی همکاران و دانشجویان تشکر و قدردانی کنم.
 وی ضمن ابراز امیدواری برای حفظ مرکز فرهنگ و هنر البرز اذعان داشت: امیدواریم با اتفاقات خوبی که در آینده رقم خواهد خورد، با چشم انداز شفاف‌تری  در مورد آینده این مرکز صحبت کنیم. 
چک‌نژادیان ادامه داد: اگر قرار است این مرکز واگذار شود یا دانشگاه جدیدی تاسیس شود باز هم مرکز فرهنگ و هنر خواهد بود و تنها از زیرمجموعه دولت خارج خواهد شد.
وی خطاب به دانش‌آموختگان گفت: تنها توصیه من این است که ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنید. دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشگاهی مهارت محور است و امیدواریم پیگیری‌های دانشجویان را در کنار خود داشته باشیم. 
امیدواریم کانون دانش آموختگان فعال شود و ارتباط دانشجویان با دانشگاه حفظ شود.
 وی بهترین خصیصه دانشگاه جامع علمی کاربردی را مهارتی بودن آن دانست و گفت:دانشجو در طول تحصیل مهارتی را کسب می‌کند که در کنار آن بتواند سریع‌تر کسب و کار جدیدی ایجاد کند.
وی ضمن ابراز خرسندی از حضور والدین در این مراسم، گفت: امیدوارم خانواده‌ها نیز  حمایت مالی و معنوی لازم در جهت ایجاد کسب و کارهای کوچک را از دانش آموختگان داشته باشند. 
وی در پایان تاکید کرد: فارغ التحصیلی هیچ وقت معنا ندارد. شما یا به ادامه تحصیل می‌پردازید  یا تجربیات خویش را در اختیار بقیه قرار می دهید.

 

خبر مهم  گزارش تصویری اجرای گروه تعزیه در موکب شهدای دانشگاه جامع علمی کاربردی

چشم‌انداز روشنی برای مرکز فرهنگ و هنر البرز ترسیم می‌شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید