کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا توسط دانشجوی سما اراک | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران - Part 69213

تاریخ خبر: // کد خبر: 69213 // //

کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا توسط دانشجوی سما اراک

شبکه عتف ایران : به گزارش روابط عمومی سما، صالح اباذری دانشجوی ۲۰ ساله سما اراک در پانزدهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی آسیا در وزن ۸۴+ کیلوگرم حضور یافت و توانست مدال طلای این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد. صالح اباذری ابتدا نماینده تایلند را ۳ بر ۱ از [...]
کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا توسط دانشجوی سما اراک

شبکه عتف ایران :

به گزارش روابط عمومی سما، صالح اباذری دانشجوی ۲۰ ساله سما اراک در پانزدهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی آسیا در وزن ۸۴+ کیلوگرم حضور یافت و توانست مدال طلای این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.
صالح اباذری ابتدا نماینده تایلند را ۳ بر ۱ از پیش رو برداشت و سپس حریف قطری را ۶ بر ۳ مغلوب کرد. او در سومین مبارزه خود با حساب ۵ بر ۲ کاراته‌کایی از اندونزی را شکست داده و فینالیست شد. اباذری در فینال “کاگاوا” ژاپنی را در پیش داشت که توانست با حساب ۸ بر صفر او را شکست داده و به مدال طلای این وزن برسد.قهرمان مسابقات کاراته آسیا گفت:«از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا خوشحالم و نگاهم به المپیک و بازی های آسیایی ۲۰۲۲ است .»
تیم کاراته ایران در مجموع با ۴ طلا، ۱ نقره و ۳ برنز به کار خود در پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در “امان اردن” پایان داد . این رقابت ها به مدت ۳ روز و با حضور ۳۱۴ کاراته کا از ۲۹ کشور برگزار شد .
 

 
 

خبر مهم  دوام موفقیت دانشجویان منوط به پاسداری از ذهن‌های سالم است

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید