اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران |کلینیک دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان راه‌اندازی شد | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 93260 // //

کلینیک دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان راه‌اندازی شد

کلینیک دندانپزشکی در کلینیک سلامت فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با حضور مسئولان راه‌اندازی شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، ظهر امروز کلینیک دندانپزشکی در کلینیک سلامت فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان آغاز به کار کرد. در مراسم گشایش کلینیک دندانپزشکی واحد زاهدان [...]
کلینیک دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان راه‌اندازی شد

کلینیک دندانپزشکی در کلینیک سلامت فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با حضور مسئولان راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، ظهر امروز کلینیک دندانپزشکی در کلینیک سلامت فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان آغاز به کار کرد.

در مراسم گشایش کلینیک دندانپزشکی واحد زاهدان که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در استان سیستان و بلوچستان، معاون پزشکی و معاون سمای دانشگاه، رئیس واحد خاش و جمعی از پرستاران و کارکنان برگزار شد، سلطانعلی میر رئیس واحد زاهدان به پیشرفت‌های پزشکی کشور و رشد کمی و کیفی مراکز بهداشتی و درمانی در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد.

وی افزود: این دانشگاه نیز در راستای اهداف پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی اقدامات مؤثری برای ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی برداشته و راه‌اندازی این کلینک، گامی در راستای سلامت و رفاه آسایش مردم و خانواده دانشگاه و دانشجویان است.

میر ضرورت سرمایه‌گذاری در بخش‌های بهداشت و درمان را با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان جزء معدود دانشگاه‌های آزاد اسلامی است که دارای رشته پزشکی و پرستاری، مامایی و علوم آزمایشگاهی است، مورد تأکید قرار داد.

آرزو عبداللهی مدیر کلینیک سلامت فرهیختگان نیز با بیان اینکه در کلینیک دندانپزشکی همه خدمات عمومی و تخصصی به عموم شهروندان و کارکنان و دانشجویان  ارائه می‌شود، اظهار کرد: ساعات فعالیت کلینیک دندانپزشکی همه‌روزه از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به جز ایام تعطیل است. در کلینیک سلامت فرهیختگان خدمات پزشکی و پرستاری و مامایی و روان‌شناختی به‌صورت فعال به عموم شهروندان ارائه می‌شود.

 

خبر مهم  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی: قرار است با توسعه شهرک‌های دانش‌بنیان به تدریج وابستگی به شهریه دانشجویی را کم کنیم/ ساها از سراسر کشور متقاضی دارد

کلینیک دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان راه‌اندازی شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید