شبکه عتف ایران | گرامیداشت روز مهندس در دانشکده فنی و مهندسی خوی

تاریخ خبر: // کد خبر: 83059 // // //

گرامیداشت روز مهندس در دانشکده فنی و مهندسی خوی


شبکه عتف ایران : این نمایشگاه با حضور پروفسور شهرام خلیل آریا، رییس دانشکده و معاونین آموزشی و پژوهشی و نیز مشاور فرهنگی و اجتماعی دانشکده، روز چهارشنبه ۸ام اسفندماه افتتاح شد. معرفی دستاوردهای مهندسی دانشکده فنی و مهندسی خوی شامل غرفه های انجمنهای علمی دانشجویی برق، عمران، مکانیک، بسیج دانشجویی و امور فرهنگی [...]

شبکه عتف ایران :

این نمایشگاه با حضور پروفسور شهرام خلیل آریا، رییس دانشکده و معاونین آموزشی و پژوهشی و نیز مشاور فرهنگی و اجتماعی دانشکده، روز چهارشنبه ۸ام اسفندماه افتتاح شد.

معرفی دستاوردهای مهندسی دانشکده فنی و مهندسی خوی شامل غرفه های انجمنهای علمی دانشجویی برق، عمران، مکانیک، بسیج دانشجویی و امور فرهنگی دانشکده بود.

در این نمایشگاه که ۳ روز به کار خود ادامه داد، کارگاه هایی تحت عنوان آشنایی با آینده صنعت برق و آخرین دستاوردهای مهندسی در این حوزه، کارگاه آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مهندسی مکانیک، دوره آشنایی مقدماتی با ساخت هواپیماهای کنترل از راه دور، آموزش قطعات موتور خودرو، آشنایی با مهندسی مکانیک و بازار کار آن، آشنایی با انواع نیروگاه ها و نیز کارگاه آمادگی برای آزمون ورود به حرفه مهندسان برگزار و با استقبال پرشور و چشمگیر دانشجویان همراه بود.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید