یزدیان مطرح کرد: کمک‌ مؤثر دانشگاه آزاد اسلامی به کمیسیون مبارزه با مواد مخدر قم | دانشگاه آزاد اسلامی قم | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 90826 // // //

یزدیان مطرح کرد: کمک‌ مؤثر دانشگاه آزاد اسلامی به کمیسیون مبارزه با مواد مخدر قم | دانشگاه آزاد اسلامی قم

شبکه عتف ایران : عضو کمیسیون شورای مبارزه با مواد مخدر قم گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قم می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی کمک‌های مؤثری به جامعه هدف این کمیسیون داشته باشد.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قم، کمیسیون مبارزه با سوءاستفاده از مواد مخدر استان قم صبح امروز با حضور نمایندگان [...]
یزدیان مطرح کرد: کمک‌ مؤثر دانشگاه آزاد اسلامی به کمیسیون مبارزه با مواد مخدر قم | دانشگاه آزاد اسلامی قم

شبکه عتف ایران :

عضو کمیسیون شورای مبارزه با مواد مخدر قم گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قم می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی کمک‌های مؤثری به جامعه هدف این کمیسیون داشته باشد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قم، کمیسیون مبارزه با سوءاستفاده از مواد مخدر استان قم صبح امروز با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی اعم از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی قم، سپاه امام علی‌بن‌ابیطالب(ع)، سازمان تبلیغات اسلامی، استانداری، سازمان آموزش و پرورش، شهرداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر تبلیغات اسلامی، اداره کل دادگستری، سازمان هلال احمر، اداره کل بهزیستی، مرکز بهداشت و ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و اداره‌کل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)، سازمان ورزش و امور جوانان قم در سالن جلسات مجتمع دانشگاهی پردیسان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

خبر مهم 

مدیر امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قم و عضو کمیسیون شورای مبارزه با مواد مخدر استان با اعلام این خبر اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان قم با ۱۳ هزار دانشجوی فعال و کادر هیئت علمی مجرب و متعهد گروه روانشناسی و با دارابودن مرکز مشاوره و راهنمایی می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی کمک‌های مؤثری به جامعه هدف این کمیسیون داشته باشد.

سعید یزدیان افزود: با ارتقای سطح آگاهی دانشجویان می‌توان آنان را مقابل آسیب‌های اجتماعی ایمن کرد. از این رو دستگاه‌های اجرایی استان باید با همکاری یکدیگر نسبت به اطلاع‌رسانی جامعه هدف نهایت اهتمام و تلاش خود را به‌کار گیرند.

خبر مهم  دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان نائب قهرمان لیگ برتر شد

وی با اشاره به نزدیک‌شدن به ایام امتحانات در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی قم گفت: اطلاع‌رسانی به سایر دانشجویان در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان به‌منظور افزایش سطح آگاهی آنان به خطرات و آسیب‌های اجتماعی و روانی اثرات مخرب استفاده از قرص‌های روان‌گردان شب امتحان و ریتالین ضروری به نظر می‌رسد.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید