رئیس دانشگاه پیام نور البرز فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 128628 // //

رئیس دانشگاه پیام نور البرز فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت

بسیج مظهر ایثار، شجاعت، سرعت عمل، بصیرت و [...]
رئیس دانشگاه پیام نور البرز فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت

رئیس  دانشگاه پیام نور البرز  فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.
در متن پیام آمده است:

فرارسیدن هفته بسیج،این نهاد مردمی و تأثیرگذار را به دانشگاهیان پیام نور تبریک می گویم.
بسیج پشتوانه ای ارزشمند و سرمایه ای گرانبها در عرصه های مختلف انقلاب و کشور می باشد که مظهر ایثار، شجاعت، سرعت عمل، بصیرت و اتحاد است و در تمامی عرصه های دفاعی،فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی شاهد فعالیت نشات گرفته از ایثار بسیجیان بویژه در شرایط بحرانی کرونا هستیم.
پنجم آذرماه ۱۳۵۸ یادآور یکی از تدابیر تاریخی، آینده‌نگری و دوراندیشانه بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) بوده که بر تارک آن نام بسیج و بسیجی درخشنده و الهام‌بخش است. تشکیل بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه‌های الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی است که به‌عنوان نماد اقتدار، مقاومت و بصیرت دینی و ملی، همواره در مقاطع حساس و آوردگاه‌های پرخطر با همیاری و اتحاد مردمی، توطئه‌های فرا روی ایران اسلامی را خنثی و در عرصه‌های مختلف، گام‌های راهبردی، تعیین‌کننده و اثرگذاری در حفظ و حراست از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداشته است. بحمدالله فرهنگ و تفکر بسیجی امروز فراتر از مرزهای جغرافیایی کشورمان در قالب مقاومت اسلامی منطقه و در سایر کشورها تبلور پیدا کرده است.
تردیدی نیست که عملیات روانی و هجمه‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمنان و استکبار جهانی و بدخواهان داخلی علیه بسیج، در حقیقت مقابله باصلابت، موفقیت و نقش‌آفرینی تعیین‌کننده و مخلصانه بسیجیان در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و کشور به ویژه در مقابله با توطئه‌ها و فتنه‌های زنجیره‌ای آنان بوده که بحمدالله با هدایت مقام معظم رهبری و هوشمندی و بصیرت ملت فهیم ایران اسلامی، عقیم مانده است.
امروز بسیج با تعریف جدیدی از مدیریت جهادی در عرصه‌های سرنوشت‌ساز کشور، باحضور آگاهانه، تعیین‌کننده، متعهدانه، تجلی عشق و دلدادگی و نماد عزت، اقتدار، ولایت‌مداری، ایثار و فداکاری در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشته و همچنان هوشمندانه در صحنه‌های مقابله با تهدیدات دشمن و با تبعیت از فرامین و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، مجاهدت با بصیرت و تلاش مخلصانه داشته، که روز به روز نیز شاهد گسترش فرهنگ و تفکر ناب بسیجی این یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) در بین آزادی‌خواهان و مستضعفان جهان می‌باشیم.

خبر مهم  شرایط بازگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی دانشجویان دانشگاه پیام نور

سید اسحاق جلالیان

آذر ماه ۱۳۹۹

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید